Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Види цінних паперів та операції на фондовій біржі


Категорія: Банківська справаЗміст
Введение………………………………………………………………………..….3 Історія створення бірж. ................................................................... 5
1. Фондові біржі в Республіці Казахстан ....................................... 6 1.1. Поняття фондової біржі в розрізі Законодавства РК. 1.2.Функціі фондової біржі. 2. Організаційна структура фондової біржі ................................ 10 2.1.Процедури лістингу та делістингу. 2.2.Клірінг. 3.вид цінних паперів та операції на фондовій біржі ........................ 19 3.1.Торговля новими фінансовими інструментами. 3.2.Віди операцій на фондовій біржі.
Статистичні дані по фондовому ринку РК .................................. 25 Фондовий ринок Казахстану за 10 місяців 2007 року Сектор організацій, що здійснюють окремі види банківських операцій.
Фондова біржа: плюси і мінуси .................................................... 28 Висновок. ................................................................................ 30 Список використаної літератури .................................................... .. 32 Додаток.
Введення Фондовий ринок - це інститут або механізм, що зводить разом покупців (пред'явників попиту) і продавців (постачальників) фондових цінностей, тобто цінних паперів. Поняття фондового ринку і ринку цінних паперів збігаються. Згідно з визначенням, товаром, що звертається на даному ринку, є цінні папери, які, в свою чергу, визначають склад учасників даного ринку, його місце розташування, порядок функціонування, правила регулювання і т.п. Слід зазначити, що практично всі ринки знаходять відображення в інструментах ринку цінних паперів. Так, наприклад, ринок знову виробленої продукції і послуг представлений коносаментами, товарними ф'ючерсами і опціонами, комерційними векселями; ринок землі і природних ресурсів - заставними листами, акціями, облігаціями, забезпеченням яких служать земельні ресурси і т.д. (Див. схема 1).
Схема 1. «Співвідношення фондового ринку та інших видів ринків»


Ринок цінних паперів співвідноситься з такими видами ринків, як ринок капіталів, грошовий ринок, фінансовий ринок; традиційно на цих ринках представлено рух грошових ресурсів. У прийнятій у вітчизняній та міжнародній практиці термінології:
ФІНАНСОВИЙ РИНОК = ГРОШОВИЙ РИНОК + РИНОК КАПІТАЛІВ
На грошовому ринку здійснюється рух короткострокових (до 1 року) накопичень, на ринку капіталів - середньо-і довгострокових накопичень (понад 1 року). Фондовий ринок є сегментом як грошового ринку, так і ринку капіталів, які також включають рух прямих банківських кредитів, перерозподіл грошових ресурсів через страхову галузь, внутріфірмові кредити і т.д. (Див. схему, наведену нижче).


У ринковій економіці ринок цінних паперів є основним механізмом перерозподілу грошових накопичень. Фондовий ринок створює ринковий механізм вільного, хоча і регульованого, переливу капіталів у найбільш ефективні галузі господарювання (див. схему).  Історія створення бірж
Точно сказати, коли народилася біржа, важко. Ще з давніх часів купці збиралися в певному місці, щоб знайти покупця, отримати ділову інформацію, і, перш за все відомості про останні цінах на ті чи інші види товарів. Такі збори проходили в Стародавньому Римі з кінця II в. до нашої ери. У 1653 р. марсельські купці зажадали собі "місце, яке служило б їм приміщенням для зустрічей, щоб позбавитися від незручностей, якісь вони відчувають, перебуваючи на вулиці, кою вони настільки довгий час використовували як місце для ведення своїх комерційних справ". Поступово складався порядок проведення біржових торгів. Їх учасники дійшли висновку, що їм зовсім не обов'язково привозити товар з собою. Достатньо лише домовитися про його ціну. Все інше має бути обумовлено в укладеному договорі. На біржових товкучках, крім купівлі-продажу, вирішувалися питання страхування, перепродажу векселів і так далі. З часом середньовічна біржа набувала сучасних рис. Витоки походження слова "біржа" перебували в найбільшому торговому пункті Фландрії - Брюгге. Тут торгові збіговиська обгрунтовувалися біля готелю "Бурсі". Ван дер Бурсі - так звали господаря готелю. Він побудував будинок для приїжджих, фронтон якого прикрасив своїм гербом - зображенням трьох кошелей. На початку XVII століття центр торгової та фінансової діяльності перемістився в Амстердам. Саме тут в 1608 р. була створена одна із знаменитих бірж світу. Деякий ча...


Сторінка 1 из 31 | Наступна сторінка

Правий куточок