Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Нерухомість в Голландії


Категорія: ГеографіяНаявність власного житла - одна з основних умов отримання виду на проживання в Голландії.
Маючи в Голландії нерухомість і конкретний бізнес, ви і ваша сім'я маєте вже всі шанси для отримання там виду на проживання.
Квартира площею 50 - 100 квадратних метрів коштує $ $ 65.000-90.000.
Під неї можна отримати кредит $ $ 42.000-58.000. Будинок - двох-триповерховий блок в ряду 4-6 будинків - площею 120-200 квадратних метрів обійдеться вам в $ $ 90.000-120.000.
Зазначені ціни відображають середню вартість житла. Вартість аналогічного житла, розташованого в невеликому містечку, як правило, нижче на 15-20%. В Амстердамі, Роттердамі, Гаазі - на 10-50% вище.
Що дає володіння нерухомістю в Голландії? Для приватних осіб - це можливість проживання в цивілізованій, доброзичливою, культурній країні. Для інвесторів - це надійне вкладення коштів, з метою отримання доходу при подальшому продажі або від здачі об'єкта нерухомості в оренду.
Нерухомість в Голландії стійко зростає в ціні. Дохід приватної особи від продажу нерухомості не оподатковується. Норма прибутку при здачі нерухомості в оренду становить (відсоток від загальної вартості нерухомості на рік): 12% - для житлових будинків і квартир, 8-10% - для офісних приміщень, 8-9% - для магазинів і торгових центрів, 9-11 % - для промислових будівель. Для бізнесменів - це відкриття власної фірми та офісу в країні, що є центром світової торгівлі, прямі контакти з виробниками та постачальниками продукції.
Нерухомість в активах вашої фірми забезпечить підвищення її престижу в очах зарубіжних фірм і банків, що дозволяє отримувати товарні кредити і розширювати фінансові можливості з урахуванням іпотечного кредитування.
Для промисловців - це організація власних виробництв, наукоємних підрозділів, маркетингових та дістрібютерскіх центрів, вільний доступ до торгових воротах Бельгії і фінансовим центрам Люксембурга.
Витрати, пов'язані з придбанням нерухомості в Голландії
Ріелторська фірма візьме з вас за свої послуги 1,5-2,2% від вартості об'єкта нерухомості і 0,5-1% від суми кредиту.
Податок на придбання нерухомості складе 6%. Нотаріальний збір і витрати з оформлення документів - 0,7-1,5%. Банківський збір за відкриття іпотечного кредиту - 1,5% від суми кредиту.
Податок на нерухомість - 0,3% на рік. Страховка - 0,16% на рік. Комунальні послуги (газ, вода, електроенергія) - $ $ 1.300-1.800 на рік.
Голландія - держава в Західній Європі. Володіння - острів Аруба і інші Нідерландські Антильські острови, що утворюють федерацію, що володіє рівним статусом з територією в Європі.
Столиця - м.Амстердам, населення 16 млн.чол. Офіційна мова - нідерландська, однак практично всі жителі Голландії говорять англійською і німецькою мовами. Країна складається з 12 провінцій.
У Голландії ситуація на ринку нерухомості розвивається відповідно до загальновідомими принципами і законами попиту та пропозиції. Ціни на нерухомість в Голландії постійно зростають і це зростання відзначається експертами протягом останніх 30 років.
На вартість об'єкта нерухомості в Голландії впливають такі чинники: місце розташування (престижний Амстердам, студентський Утрехт, портовий Роттердам, неформальна столиця Голландії середньовічне місто Гаага, морський курорт Шевенінген, прикордонний з Німеччиною Венло, промисловий Ейндховен і т.д.) - рентабельність об'єкта в разі здачі його в найм. - Рік побудови, технічний стан об'єкта, матеріал, з якого побудований будинок і т.д.
Деякі переваги придбання нерухомості в Голландії: ціни на нерухомість неухильно зростають. У середньому за рік на 1.5-5%. Йде постійне зростання Вашого капіталу; житло можна здавати в найм і теж отримувати відповідний дохід; ставши власником нерухомості в Голландії, Ви можете також відкрити фірму і отримати вид на проживання, легально перебуваючи в країні. Через 5 років легального перебування в країні Ви маєте право отримати громадянство.
Правий куточок