Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Бойова служба роти в групі огляду залізничного транспорту при забезпеченні режиму карантинних


Категорія: Військова кафедраМІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ САРАТОВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС РОСІЇ
КАФЕДРА: Тактики Внутрішніх Військ.
Курсова робота Тема:
Виконав: курсант 2взвода 2 роти Буров Сергій Миколайович Науковий керівник: полковник Кравченко В. П. .
Саратов 2005
План
Введення 3 1.Определение режиму Надзвичайного стану. Умови та порядок його введення.
4 - 8 2.Последовательность і зміст роботи командира роти, частини оперативного призначення призначуваного в групі огляду залізничного транспорту в умовах епідемії холери. 3. Тактика дій військових нарядів.
9 - 11 12 - 15 Висновок Додаток Список використаної літератури 16 17 - 18 19
Введення.
Аналіз результатів службово-бойової діяльності військових частин і підрозділів ВВ МВС Росії в ході виконання завдання роти в групі огляду залізничного транспорту при забезпеченні режиму карантинних заходів в умовах епідемії холери показує, що особовий склад недостатньо підготовлений до дій. В їх діяльності часто відсутні необхідні в цих умовах організованість, оперативність і злагодженість, допускаються прорахунки в розстановці і використання сил та засобів, організації управління та всебічного забезпечення. Особливо суттєві недоліки відзначаються в тактиці дій групи огляду, підрозділів і військових частин, які при виконанні кожного завдання має ряд особливостей. Актуальність проблеми, недостатня ступінь її розробленості визначили постановку цілі моєї курсової роботи. Вона полягає у виробленні рекомендацій щодо визначення дій оглядової групи залізничного транспорту при забезпеченні режиму карантинних заходів в умовах епідемії холери. Для досягнення зазначеної мети і представлена, излагаемая мною курсова робота.
1.Визначення режиму Надзвичайного стану. Умови та порядок його введення.
Серед різних термінів і визначень, що вживаються у випадках бойової та службової діяльності внутрішніх військ, особливе місце займають надзвичайний стан. Існуюче різноманіття термінів, що відносяться до надзвичайного стану, надзвичайних обставин, надзвичайних подій і особливих умов пояснюється, з одного боку, слабкою і недостатньою опрацюванням даних понять, з іншого - прагненням різних авторів відобразити лише ті суттєві ознаки, які найбільш повно і точно, по їх думку, відображали б ситуацію, що склалася. На мій погляд, ці категорії потрібно не тільки розмежувати і дати їм науково обгрунтовані формулювання, а й визначити найбільш прийнятні з них для діяльності внутрішніх військ. Розробка понятійного апарату має особливе значення ще й тому, в даний час у спеціальній літературі не тільки не вироблено універсальних дефініцій, але і склалася ситуація, при якій на практиці відбувається підміна одних понять іншими, у близькі за значенням терміни деколи вкладається різний зміст. Водночас базисом для коректного визначення понять служить, з одного боку, сучасний стан наукової розробки розглянутих явищ, з іншого - сприйняття суспільством їх логічного змісту. Проте, представляється очевидним, що при всьому різноманітті термінів, на мій погляд, ключовим поняттям є «надзвичайний стан». Так, надзвичайний стан, з одного боку характеризуються зовнішньої раптовістю, несподіванкою виникнення і швидким розвитком подій, з іншого - різним спектром негативних наслідків, які, на мій погляд, можна згрупувати в такі блоки: соціально-екологічний, психологічний, соціально-політичний, економічний , організаційно-управлінський, мультиплікативний і спеціальний правовий режим. Таким чином «Надзвичайний Положення» - це вводиться відповідно до Конституції Російської Федерації і Федеральним Конституційним законом на всій території Російської Федерації або в її окремих місцевостях особливий правовий режим діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, організацій незалежно від організаційно-правових форм і форм власності, їх посадових осіб, громадських об'єднань, що допускає встановлені федеральним конституційним законом окремі обмеження прав свобод громадянина Російської Федерації 1. Інструкція визначає порядок та методику розробки Плану дій МВС при ЧП2. Розробка плану організовується особисто міністром внутрішніх справ, начальником навчального закладу МВС Росії, командувачем округу, командиро...


Сторінка 1 из 5 | Наступна сторінка

Правий куточок