Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Звіт по практики в ЗАТ ССК


Категорія: ГеологіяНефтеюганский індустріальний коледж Філія державного освітнього закладу Вищої професійної установи «Югорськая ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
Спеціальність 130504 Буріння нафтових і газових свердловин
ЗВІТ За практиці: за профілем спеціальності
Студент гр.7БС70: _____________________ Савчук Р. А.
Керівник: ______________________ Тихонова Ю.В.
2010
Савчук Р.А. гр. 7БС70

ЗВІТЗміст
Введення. Ознайомлення з підприємством бурових робіт
Розділ 1.Структура підприємства
Розділ 2. Виробництво бурових робіт
Розділ 3.Работа у складі бурової бригади на робочих місцях
Розділ 4.Безопасность праці
Розділ 5. Компонування низу бурильної колони, що застосовуються при бурінні нафтових і газових свердловин


ВСТУП

ВСТУП

  Ознайомлення з підприємством бурових робіт.
ЗАТ «ССК» - одна з провідних сервісних компаній, що надають послуги для підприємств нафтогазовидобувної промисловості Росії. Компанія була заснована десять років тому, сьогодні ССК входить до числа лідерів російського ринку нефтесервиса і успішно співпрацює як з найбільшими вітчизняними, так і з іноземними нафтогазовидобувними компаніями. ЗАТ «Сибірська Сервісна Компанія» виконує весь комплекс бурових робіт і робіт з ремонту свердловин у Західній і Східній Сибіру, ??в районах Крайньої Півночі, Поволжя і ближнього зарубіжжя. У будь-якому регіоні та при будь-яких умовах роботи забезпечення безпеки персоналу та дбайливого ставлення до природного середовища залишаються найважливішим пріоритетом для Компанії. Основними видами діяльності є: пошуково-розвідувальне та експлуатаційне буріння нафтових і газових свердловин, похило-направлене буріння, зарезка бічних стовбурів, поточний і капітальний ремонт свердловин, підбір рецептур, розробка і супровід бурових розчинів, забезпечення систем очищення буріння, тампонажні роботи. Партнерами ССК є відомі російські та зарубіжні фірми, які високо зарекомендували себе на російському ринку. Сучасні технологічні процеси і досвідчений персонал дозволяють забезпечувати міжнародне якість послуг. Поєднання застосування високотехнологічного обладнання, новітніх сучасних технологій і ведучого персоналу дає можливість ССК забезпечувати виконання робіт для замовника в найкоротші терміни і з найбільшою ефективністю. ЗАТ «ССК» заснована 1 лютого 2000 року. У цей день до виробничої діяльності приступив Нефтеюганский філія ССК. Услід в березні почав роботу Стрежевской філія, в травні - Отрадненский. На сьогоднішній день в компанії вісім підрозділів у регіонах Російської Федерації, близько 5 тисяч співробітників, річний обсяг пошуково-розвідувального та експлуатаційного буріння досягає мільйона метрів. Сформована десятиліття тому, Сибірська Сервісна Компанія стала наступницею багаторічного досвіду і традицій попередніх поколінь буровиків, що працювали в Поволжі та Західного Сибіру. Бригади і фахівці ССК - неодноразові призери обласних і крайових конкурсів професійної майстерності.
Нефтеюганский філія. Створений на базі чотирьох сервісних підприємств регіону входили до складу Нефтеюганского УБР. На самому початку тут працювало 8 бригад буріння і 22 капітального ремонту свердловин. Найбільш великі проекти - на Пріобском і Салимском родовищах. Тут сьогодні працюють найсучасніші бурові установки БО 4500 ЕУК, оснащені верхніми силовими приводами. Буріння свердловин проходить в рекордні терміни, в середньому від 9 до 11 діб Перелік філій та представництв компанії Філії: Отрадненский, Стрежевской, Нефтеюганский, Красноярський, Філія Бурові Розчини, Управління цементування свердловин, ГРЕ-Узбекистан. Дочірні компанії: ЗАТ «Нефтепромбурсервіс» Компанія застосовує новітні технології та інтегрований підхід до будівництва горизонтальних свердловин, із застосуванням роторної керованої компоновки Power Drive і системи каротажу нового покоління PeriScope спільно з підрозділом Шлюмберже. Переваги даної технології: • Застосування роторної керованої системи PowerDrive, всі елементи якої обертаються, дозволяє отримати гладкий стовбур високої якості для успішного спуску обсадної колони і цементування. Збільшення швидкості проходки • Система каротажу нового покоління PeriScope дає можливість змінювати траєкторію свердловини в режимі реального часу з метою збільшення довжини проводки стовбура по продуктивної горизонту PeriScope дає можливість відбивати кордону пласта в режимі реального часу • Цілодобова ...


Сторінка 1 из 20 | Наступна сторінка

Правий куточок