Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Державне Керування охороною праці й організація охорони праці на виробництві


Категорія: Безпека життєдіяльностіМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ Й НАУКИ УКРАЇНИ ЛУБЕНСЬКИЙ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ПДАА
РЕФЕРАТ З ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ТЕМУ: Державне Керування охороною праці й організація охорони праці на виробництві
виконан студент 25 групи Півторонос Євген
Лубні 2009
Органи державного Керування охороною праці
Державне Керування охороною праці в Україні здійснюють: Кабінет Міністрів України. Державний комітет з Нагляду за охороною праці Міністерствапраці и соціальної політики України. Міністерства та Інші центральні органи ДЕРЖАВНОЇ віконавчої власти. Місцева державна адміністрація, Місцеві Заради народніх депутатів. Кабінет Міністрів України є віщим державним органом, что здійснює державне Керування охороною праці в Країні. ВІН Забезпечує реалізацію ДЕРЖАВНОЇ політики в области охорони праці. При Кабінеті Міністрів Створена Національна рада по вопросам Безпека життєдіяльності населення, что реалізує систему державного Керування охороною праці. Державний комітет з Нагляду за охороною праці (Держнаглядохоронпраці) безпосередно реалізує державну політику з охорони праці та здійснює комплексне Керування охороною праці в Країні. Рішення Держнаглядохоронпраці є обов'язковими для Виконання всіма міністерствамі, іншімі органами ДЕРЖАВНОЇ Влада і підприємствами. Міністерства й центральні органи ДЕРЖАВНОЇ влади проводять єдину науково-технічну політику в области охорони праці, Розробляють и реалізують комплексні заходь з Поліпшення умов и охорони праці, здійснюють методичне керівництво Опис діяльністю підпріємств з охорони праці; організують и контролюють навчання и перевірку знань по вопросам охорони праці, здійснюють внутрішньогалузевій контроль за станом охорони праці на підпріємствах Галузі. Для Виконання цієї роботи в міністерствах та других центральних органах ДЕРЖАВНОЇ віконавчої власти створені служби охорони праці. Місцеві державні адміністрації й Рада народніх депутатів проводять роботу з контролю за охороною праці в межах підлеглої территории и Забезпечують реалізацію ДЕРЖАВНОЇ політики з охорони праці, формують міжгалузеві Регіональні програми ЗАХОДІВ Щодо вопросам охорони праці, здійснюють контроль за Дотримання нормативних АКТІВ про охорону праці. у ціх органах створені відповідні структурні підрозділі.
Основні Функції й Завдання Керування охороною праці
Основні Функції Керування охороною праці: організація й коордінація робіт, облік Показників стану умів і Безпека праці, аналіз и оцінка стану умів і Безпека праці , планування й фінансування робіт, контроль за функціонуванням системи Керування охороною праці, стимулювання працівніків. Основні Завдання Керування охороною праці: навчання працівніків безпечним методам праці й пропаганда вопросам з охорони праці; забезпечення безпеки технологічних процесів, виробничого устаткування, будинків і споруд; нормалізація санітарно-гігієнічніх умів праці; забезпечення працівніків Засоби індивідуального захисту; забезпечення оптимальних режімів праці й відпочинку працівніків ; організація лікувально-профілактичного обслуговування працівніків; професійний відбір працівніків за професіямі; удосконалення нормативної бази вопросам з охорони праці.
Фінансування охорони праці
Фінансування охорони праці в Україні (згідно із Законом України «Про охорону праці», ст. 19) здійснюється роботодавцем.
Організація наукових ДОСЛІДЖЕНЬ
Фундаментальні й Прикладні Наукові дослідження з проблем охорони праці, ідентіфікації професійної безпеки організовуються в межах загальнодержавної та других програм з ціх вопросам и проводяться науково-досліднімі інстітутамі, проектно-конструкторська установами ї організаціямі, віщімі НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД и відповіднімі фахівцямі (ст. 37 Закону).
Організація служби охорони праці на підпріємстві
Власник створює на підпріємстві з чісельністю працюючих 50 и больше ОСІБ службу охорони праці. На підпріємстві з чісельністю менше 50 мужчина Функції служби охорони праці могут Виконувати в порядку сумісніцтва особини, Які мают відповідну підготовку. На підпріємстві з чісельністю менше 20 мужчина для Виконання функцій служби охорони праці могут залучатіся сторонні фахівці, Які мают відповідну підготовку, на договірніх засідках (ст. 15 Закону, «Типове положення про службу охорони праці», ЗАТВЕРДЖЕНЕ Держнаглядохоронпраці, наказ № 79 від 3.08. 93). Керівнікі ї фахівці служби охорони праці за своєю Божою посадимо и заробітною платою прірівнюються до керівніків и фахівців основних виробничо-техніч...


Сторінка 1 из 5 | Наступна сторінка

Правий куточок