Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Вузли і механізми поліграфічного устаткування


Категорія: ЖурналістикаЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО поліграфічних машин І їх електрообладнання
Призначення друкарського обладнання полягає у виконанні технологічного процесу друкування, тобто в багаторазовому поповненні відбитків шляхом нанесення фарби на матеріал.
Рис 1.Структурная схема друкарської машини
На схемі в прямокутниках представлені основні вузли друкарської машини. Штриховий лінією позначені ті вузли, які в деяких видах машин можуть бути відсутніми (рис.1.)
Види друкарських машин
По виду оброблюваного матеріалу (стрічки, що розмотується з рулону, або листів, що подаються із стопи) машини називаються відповідно рулонними і листовими. Наступний ознака класифікації - конфігурація формної та друкованої поверхонь. Машини, в яких обидві робочі друкуючі поверхні плоскі, називають тигельними. Машини, в яких робоча поверхня друкарської форми плоска, а давить поверхню циліндрична, називається плоськопечатниє. Машини, в яких друкують органи виконані у вигляді циліндрів, називають ротаційними (рис.2). Залежно від числа одержуваних на відбитку в машині фарб її називають багатокольоровим або однокрасочной. Плоскодрукарські і тигельні машини виконуються лише у вигляді однокрасочних автоматів або напівавтоматів для обробки листових матеріалів. Ротаційні машини будуються виключно у вигляді автоматів для друкування на листових або стрічкових матеріалах. При цьому широкого поширення набули як однокрасочние, так і багатобарвні машини. Багатобарвні машини, складені з однотипних однокрасочних друкованих секцій, отримали назву секційних, а багатобарвні машини, що містять один загальний друкарський циліндр, навколо якого встановлено інші циліндри, отримали назву планетарних. Плоскодрукарські і тигельні машини будуються для високого способу друку, а ротаційні - для високого, офсетного та глибокого способів друку. Ротаційні машини будуються як односторонніми, так і двосторонніми, в яких матеріал одночасно або послідовно запечатується з двох сторін.
Рис. 1.2. Класифікація друкарських машин
Незважаючи на гадану простоту побудови друкованого апарату тигельних і плоськопечатних машин, їх невисоку продуктивність, історичний досвід їх проектування, накопичений десятиліттями, залишається актуальним і корисним. Тигельні друкарські машини Друкований апарат машин цього типу являє собою дві литі масивні деталі, звані талером і тиглем, кожен з яких має плоску робочу поверхню (рис.3). Тигельні друкарські машини в основному призначені дня друкування малоформатної листової однокрасочной продукції; багатотиражних газет, бланків, запрошень, таблиць, а також малоформатної багатокольоровим продукції при багаторазовому їх прогоні із заміною друкованих форм.
Рис.3 Схема тигельного друкованого апарату
На нерухомому вертикально встановленому талері 1 кріпиться форма Ф, а на рухомому тиглі 2 - декель 3. Самонакладом або вручну лист 4 накладається на тигель так, що він нижньою кромкою спирається на нижні упори 5. Вирівнювання по бічного упору 5 проводиться штовхачем 7. Красконакатние валики 6 проходять уздовж форми, наносячи на поверхню друкуючих елементів фарбу. Тигельні машини будуються у вигляді автоматів і напівавтоматів. Автомати обладнані самонакладом і пристроєм для знімання відбитків і виклад їх на приймальний стіл.
Плоскодрукарські машини.
Розглянемо принцип роботи плоськопечатниє машини (рис. 4). Масивний талер 1 здійснює зворотно-поступальний переміщення уздовж машини. На талері встановлюються друкована форма 2, яка при своєму русі проходить під валиками барвистого апарату 3, де на неї наноситься фарба. Одночасно зі столу 6 після рівняння в захвати 5 друкованого циліндра 4 подається аркуш паперу. У той момент, коли талер з друкованою формою підходить під друкарський циліндр з папером (робочий хід), останній опускається, здійснюючи натиск. Фарба під тиском переходить на папір, і запечатаний лист передається в захвати ланцюгового транспортера 7. У процесі руху листа по транспортеру фарба на відбитку закріплюється, і лист потрапляє на стіл Ці машини, як і тигельні, можуть бути автоматами і напівавтоматами. За характером руху друкованого циліндра плоськопечатниє обладнання ділиться на однооборотной, двухоборотний, стоп-цилиндровое і реверсивний.

Рис.4. Схема плоськопечатниє машини
Широке поширення свого часу цих машин пояснюється можливістю використання оригінальних форм набору і кліше з високою частотою растру (до 60 лін./См), а також зручністю і простотою обсл...


Сторінка 1 из 11 | Наступна сторінка

Правий куточок