Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Інтернет 2


Категорія: ІнформатикаЗміст.

  Введення 3

  Що таке інтернет? 3

  Історія появи мережі Інтернет. 4

  Хто володіє інтернет? 5

  Основні характеристики інтернет. 6

  Яке призначення інтернет? 8

  Висновок 8

  Список літератури 10

  введення
На початку 90-х в Латвії про Інтернет говорили небагато, сьогодні ж практично не обходиться без постійного згадування про цей феномен останньої чверті XX століття в таких засобах масової інформації як газети, радіо і телебачення. Відбувається це з кількох причин. По-перше, Інтернет міцно увійшов у життя багатьох людей (принаймні, в розвинених країнах і країнах), по-друге, він не тільки претендує, але вже зайняв певне місце серед традиційних ЗМІ. І очевидно, з огляду на дуже швидкий прогрес наукової думки в наш час, у найближче десятиліття, бути може двадцятиліття, займе головне місце серед традиційних джерел інформації. Що ж таке Інтернет? Коли виник інтернет? Яка у нього історія? Хто власник інтернет? Якого призначення Інтернет? Ці питання я постаралася розглянути в своїй роботі.

Що таке інтернет?

Інтернет являє собою всесвітню інформаційну комп'ютерну мережу, яка об'єднує в єдине ціле безліч комп'ютерних мереж, що працюють за єдиними правилами. Сама її назва означає «між мереж».

Це мережа з'єднує всі мережі. Зараз мережа Інтернет об'єднує тисячі різних мереж, розташованих по всьому світу. До Інтернет мають доступ десятки мільйонів користувачів.

Інтернет
- глобальна комп'ютерна мережа, що охоплює весь світ.

  Інтернет
(вимовляється [
інтерне? Т
]; англ. Internet) - всесвітня система об'єднаних комп'ютерних мереж, побудована на використанні протоколу
IP і маршрутизації
пакетів даних.
Історія появи мережі Інтернет

Прообраз мережі Інтернет було створено наприкінці шістдесятих років на замовлення Міністерства оборони США. У той час існувало не надто многоіх потужних комп'ютерів, і для проведення наукових досліджень виникла потреба забезпечити доступ численних вчених до цих комп'ютерів. При цьому Міністерство оборони поставило умову, щоб мережа продовжувала працювати при знищенні її частини, тому підвищена надійність інтернет була закладена при її створенні.

  Днем народження Інтернет можна назвати 2 січня 1969р. У цей день Управління перспективних досліджень (ARPA-Advanced Research Projects Agency), яка є одним з підрозділів Міністерства оборони США, почало роботу над проектом зв'язку комп'ютерів оборонних організацій. Офіційно ж роком народження інтернету є 1983р. В результаті досліджень була створена мережа ARPANET, в основі функціонування якої лежали принципи, на яких пізніше була побудована мережа Інтернет.

  Наступним етапом у розвитку Інтернет було створення мережі Національного наукового фонду США (NSF). Мережа, названа NSFNET, об'єднала наукові центри Сполучених Штатів. При цьому основою мережі стали п'ять суперкомп'ютерів, з'єднаних між собою високошвидкісними лініями зв'язку. Всі інші користувачі підключалися до мережі і могли використовувати можливості, надані цими комп'ютерами.

  Мережа NSFNET швидко зайняла місце ARPANET, і остання була ліквідована в 1990 році. Розвиток мережі зажадало її реорганізації, і в 1987 році був створений NSFNET Backbone (бекбоном) - базова частина або хребет мережі. У теперішній час використовується термін «опорна мережа». У момент створення (1987р.) опорна мережа складалася з тринадцяти центрів, з'єднаних один з одним високошвидкісними лініями зв'язку. Центри

розташовувалися в різних частинах США. Таким чином, з'явилася мережа Інтернет в США,

  Одночасно були створені національні мережі в інших країнах. Комп'ютерні мережі різних країн почали об'єднуватися і в дев'яностих роках з'явилася інтернет в її сьогоднішньому вигляді.

Хто володіє інтернет?

Інтернет не є комерційною організацією і нікому не належить. Напрямок розвитку Internet в основному визначає «Суспільство Internet», або ISOC (Internet Society). ISOC - це організація на громадських засадах, метою якої є сприяння глобальному інформаційному обміну через Internet.

Вона призначає раду старійшин, що відповідає за технічний
керівництво й орієнтацію Internet.

Рада...


Сторінка 1 из 3 | Наступна сторінка

Правий куточок