Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Джон Кеннеді


Категорія: Історичні особистостіКеннеді Джон Фіцжеральд Кеннеді Джон Фіцжеральд народився 29 травня 1917 року, штат Массачусетс. Велику роль у Політичній долі Кеннеді зіграла его пріналежність до багатої и вплівової родини Кеннеді. Перший президент 20-ого сторіччя. Йо батько, Джозеф Патрік Кеннеді, великий банкір и бізнесмен, БУВ Американский послом у Велікобрітанії (1937-40). Джон відвідував ряд прівілейованіх приватних шкіл и завершивши середню освіту в 1935. Через хворобу Йому довелося перерваті навчання в Лондонській Економічній школі. У 1936-40р. ВІН вчився в Гарвардський універсітеті, одночасно віконуючі обов'язок секретаря батька. У Гарварді Кеннеді написав дісертацію, яка стала основою книги'' Чому Англія Спала'' (1940), в якій йшлось про відношення Англии до Німецької мілітарізації перед Другою Світовою Війною. Во время Другої Світової Війни молодий лейтенант Кеннеді служив у військово-морський Флоті США (1941-1945) на Тихому океані. У 1941-1945 офіцер флоту. У 1953 Кеннеді ЖЕНІВ на дочці нью-Йоркської банкіра Жаклін Був'є. У них Кеннеді Народилися донька и син. У 1954 и 1955 ВІН переніс двіі складніі операціїї на хребті; во время довгоготрівалого відужання Кеннеді написавши книгу про Вісім американских сенаторів (1956), за Якої здобувши Пулітцеровську Премію.
Кар'єру Кеннеді як політика Почаїв в 1946, коли ВІН провів енергійну кампанію и ставши членом палати представніків КОНГРЕС від Демократічної партії. Знаходячісь три Терміни в палаті представніків (1947-53), Кеннеді БУВ членом Комітетів Із праці й Утворення.
У лістопаді 1952 ВІН успішно балотувався в Сенат. Як сенатор (1953-61) Кеннеді поступово схілявся (хочай его ї обвінувачувалі в потуранню маккартизму) до ліберальніх позіцій, особливо з харчування про цівільні права и свободи. ВІН БУВ членом сенатського Комітету з праці и суспільного добробуту, а з 1957 вплівового Комітету з іноземних справ. У 1960р Кеннеді втупу у ВИБОРЧИЙ боротьбу. У нього Було Багато Перешкоди. Наприклад Багато партійніх лідерів вважаєтся его занадто молодим и занадто недосвідченим для презідентської посади. Багато хто такоже сумніваліся, что римо-католик зможите віграваті вибори у Країні, что булу протестантський. Крім того, шанси Кеннеді зменшувало ті, что Багато лібералів підтрімувало або Хьюберта Хемфрі сенатора Міннесоті або Алдайя Стівенсона. Основним суперники Кеннеді БУВ Ліндон Джонсон Зі штату Техас. Однак, Джонсона підтрімувалі Тільки Південні штати. Кеннеді Виграїв боротьбу в первом турі Голосування і потім Переконайся Джонсона дива его кандидатом на посаду Віце-президента. У 1961 году Кеннеді ставши 35-ім президентом США, від Демократічної партії. У 1947-61 у конгресі США, будучи президентом, вісунув програму соціально-економічних реформ. Виступає за Зміцнення військовіх блоків и збройно сил США. Разом з тім схілявся до більш реалістічного курсом у відносінах Зі СРСР. ВІН БУВ наймолодших Американский президентом, а такоже Єдиним поки за всю нас немає США президентом-католиком. Кеннеді зумів перебороти інерцію політики "холодної війни" І, виявило державну Мудрість, домігся зм'якшення міжнародної напруженості. ВАЖЛИВО кроком у цьом Напрямки виявило Підписання (серпень 1963) США, Велікобрітанією и СРСР Договору про Заборона іспітів ядерної зброї в атмосфері, у космічному просторі и под водою (Московський договір) , что поклал качан процеса стримування гонки ядерних озброєнь. Президентство Перемозі Кеннеді на Президентський Вибори 1960 Багато в чому сприян Могутня фінансова підтримка его родини, хочай не залишимося роль зіграв імідж молодого, енергійного політика нового Покоління, что заявивши американцям про Намір вивести США на "нові рубежі". Передвіборна внутрішньополітічна программа Кеннеді намічала ряд соціально-економічних реформ зниженя оподатковуваних, законодавство про цівільні права кольорового населення, медичне страхування старих, Підвищення мінімуму заробітної плати й ін. , что, однак, удалось реалізуваті позбав адміністрації Л. Джонсона. Новизна діпломатії "нових рубежів" пролягав у відновленні и розшіренні діапазону як мирних, так и військовіх методів захисту інтересів США в глобальному протіборстві Зі СРСР. Особлива увага пріділялася країнам "третього світу". У березні 1961 БУВ створення "Корпус світу" для роботи американских добровольців у странах, что ...


Сторінка 1 из 2 | Наступна сторінка

Правий куточок