Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Історія розвитку Mercedes-Benz


Категорія: ТранспортMercedes-Benz Mercedes-Benz - марка німецьких автомобілів, а також автомобільна компанія, заснована в 1926 році. В даний час є дочірньою компанією концерну "Даймлер-Бенц".
Ми ніколи не дізналися б, що є такі чудові автомобілі, як Mercedes, якби не батьки-засновники компанії, а саме Готтліб Даймлер, Вільгельм Майбах, і Карл Бенц. Найстарший з команди (народився в 1834), Готтліб Даймлер в 1872 році призначений директором фірми Н. А. Отто і Ланген «Газмоторен-Фабрик Дойч». У 1881 році він робить поїздку до Росії, де його роботодавці збираються відкрити філію. У якийсь момент Даймлера починає пригнічувати робота «на інших», і в 1882 році, у м. Канштатт, він спільно з Вільгельмом Майбахом засновує свою першу майстерню. Починаючи з 1883 року, Даймлер просто «штампує» свої патенти - «Газовий двигун з запалюванням від гарячої трубки» (патент DRP № 28022), трохи пізніше він отримує патент DRP № 28243 на систему «Регулювання швидкості двигуна за допомогою випускного клапана». Ці два патенти і поклали початок ері автомобілебудування, оскільки склали основу для двигуна внутрішнього згоряння. У 1885 році Даймлер отримує патент (DRP № 36423) на «Райтваген», який прийнято вважати першим мотоциклом.
Трохи пізніше Даймлер замовляє екіпаж у каретної фабрики і оснащує його двигуном, проведеним фірмою «Есслінгер Машиненфабрік». Приблизно в цей же час світла думка приходить в голову і Карлу Бенцу, і 29 січня на 1886 він отримує «свідоцтво про народження автомобіля», підкріплене патентом DRP № 37435.
Нічого не підозрюючи про свого конкурента Даймлер в цей час продає свої патенти в США виробнику фортепіано Вільяму Стенвей, який засновує в Нью-Йорку «Даймлер Мотор Компані».
Уже в 1889 Даймлер значно просувається у своїх автомобільних вишукуваннях, і представляє на суд публіки свій новий двоциліндровий V-подібний двигун, який при 600 оборотів в хвилину розвиває 1,5 к.с. Цей двигун Даймлер хоче використовувати при створенні свого першого автомобіля, який надійде в продаж і називатиметься «Штальрадваген».
У цьому ж році мадам Левассор, колишня одна з перших бізнес-леді Франції укладає з Даймлером угоду, що дає їй монопольне право на продаж автомобілів і двигунів Даймлера у Франції. Створена ними компанія «Панар-Левассор» починає виробництво перших серійних автомобілів, двигуни ж для цих машин поставлялися з Німеччини.
Ще один основоположник автомобілебудування, Вільгельм Майбах, навесні 1890 будує перший чотирициліндровий двигун «той силовий агрегат дозволяє розвивати 5 к.с. при 620 оборотах на хвилину, важить 153 кілограми, і спочатку передбачався для установки на човнах.
29 листопада цього ж року в Штутгарті офіційно утворена фірма «Даймлер-Моторен-Гезельшафт» (ДМГ), за участю промисловців М. Дуттенхофера, В. Лоренца, і з залученням Вільгельма Майбаха, але вже через рік через розбіжності з компаньйонами Майбах і Даймлер залишають компанію.
Відхід з «ДМГ» не впливає на інженерні здібності друзів-компаньйонів і Майбах продовжує свою роботу по створенню двигунів - його нове творіння 2-х циліндровий двигун з паралельними циліндрами, і пульверизаційним карбюратор з розпилювальної форсункою, попередника сучасних карбюраторів. Не втрачає часу дарма і Карл Бенц, він продовжує запатентовивать свої винаходи, і в 1893 році отримує черговий патент DRP № 73515 («Для управління поворотом передніх коліс»), і починає виробництво свого автомобіля - чотирьох колісної «Вікторії». Рік по тому, Бенц патентує також зменшену копію «Вікторії» - «Вело-Моторваген», який прийнято вважати першим серійним автомобілем.
Перший у світі автопробіг від Парижа до Руана в 1984 році ставати перевіркою і творінь Даймлера, і творінь Бенца. У пробігу беруть участь 21 учасник, з них 15 автомобілів доходять до фінішу, і з цих 15 - 9 автомобілів з двигунами «Панар-Левассор» (які створювалися за ліцензією Даймлера) та автомобіль Бенца «Віз-а-ві» (потужністю 3 л. с). До речі, в цьому ж році компанія Бенца випускає 67 автомобілів, один з яких привозять на потіху царської сім'ї до Росії.
Однак Бенц не збирається зупинятися на досягнутому, і нарощує свої виробничі потужності, що дозволяє йому створити перший у світі автобус (омнібус) з двигуном внутрішнього згоряння, який використовується для регулярного сполучення між містами Зіген, нафти і Дойц.
У цей час Даймлер і Майбах, що не мають подібних досягнень змушені повернутися на «ДМГ». 1 жовтня 1896 «Даймлер-Моторен-Гезельшафт» виготовляє пер...


Сторінка 1 из 10 | Наступна сторінка

Правий куточок