Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Контрольна робота на тему Зовнішньоторговельні операції


Категорія: ЛогікаЗміст:

1.Протокольние аспекти зовнішньоторговельних переговорів і етапи їх проведения.----------------------------------------------------------------------------------------------3стр.

2.Організація міжнародних перевезень повітряним транспортом ---- 14стор.

3.Практіческая робота ---------------------------------------------- ---------------- 23стор.

Список літератури ------------------------------------------------ ------------------ 24стор.

Протокольні аспекти зовнішньоторговельних переговорів і етапи їх проведення.

Переговори - кошти взаємозв'язку між людьми, призначені для досягнення угоди, коли обидві сторони мають співпадаючі, або протилежні інтереси.

Переговори призначені в основному для того, щоб за допомогою взаємного обміну думками (у формі різних пропозицій за рішенням поставленої на обговорення проблеми) одержати відповідає інтересам обох сторін угоду і досягти результатів, які б влаштували всіх його учасників. Переговори - це менеджмент у дії. Вони складаються з виступів і відповідних виступів, запитань і відповідей, заперечень і доказів. Переговори можуть протікати легко чи напружено, партнери можуть домовитися між собою без праці або з великими труднощами або взагалі не прийти до згоди. Тому для кожних переговорів необхідно розробляти і застосовувати спеціальну тактику і техніку їх ведення.

Міжнародні переговори - переговори, що вимагають грунтовної підготовки, де враховуються особливості діяльності не тільки підприємств, а й традицій і культур країн, що представляють ці підприємства.

У процесі організації та проведення міжнародних переговорів необхідно керуватися загальними принципами, звертаючи особливу увагу на деталі і різні особливості.

В організації комерційних переговорів можна виділити три етапи: 1-ий етап Підготовка переговорів, 2-ий етап Проведення переговорів, 3-ий етап Завершення переговорів.

На початковій стадії накидають контур майбутніх переговорів і обумовлюють технічні умови їх проведення. На попередній стадії визначають конкретних учасників. На основній стадії укладають контракт між контрагентами.

Підготовка переговорів. Успіх переговорів цілком залежить від того, наскільки добре Ви до них підготувалися.

Підготовка до переговорів передбачає не лише засвоєння предмета переговорів, але і достатню вивчення проблеми, пов'язаної з предметом контакту.

У сучасних умовах розвитку засобів зв'язку багато ділові питання можна вирішити оперативно без особистих зустрічей. Зазвичай такі засоби найбільш прийнятні, якщо партнери знайомі і між ними вже встановлені ділові відносини, які допомагають знайти взаєморозуміння

У вирішенні принципових питань і узгодженні умов контракту особисті зустрічі відіграють виняткову роль.

Переговори з представниками фірм можна умовно поділити на дві групи: отримання інформації за пропозицією або запитом без підписання контракту; узгодження та підписання контракту.

У тому і іншому випадку до переговорів необхідно ретельно готуватися, маючи на увазі з'ясування окремих проблем, можливі питання і відповіді контрагента.

Рівень осіб, що у переговорах, і їх компетентність є вирішальним фактором при обговоренні принципових питань. Тому до початку переговорів корисно з'ясувати організаційну структуру фірми, положення і компетентність прибувають на переговори представників. Іншими словами, необхідно мати розроблену модель переговорів: чітко уявляти собі предмет переговорів і обговорювану проблему. Ініціатива на переговорах буде у того, хто краще знає і розуміє проблему; обов'язково скласти приблизну програму, сценарій ходу переговорів. Залежно від труднощів переговорів може бути кілька проектів; намітити моменти своєї непоступливості, а також проблеми, де можна поступитися, якщо несподівано виникає глухий кут у переговорах; визначити для себе верхній і нижній рівень компромісів з питань, які на Ваш погляд, викличуть найбільш жарку дискусію .

Реалізація даної моделі можлива в тому випадку, якщо в процесі підготовки переговорів будуть вивчені наступні

питання: 1) мета переговорів; 2) партнер по переговорах; З) предмет переговорів, 4) ситуація та умови переговорів; 5) присутні на переговорах; 5) організація переговорів.

Зазвичай до початку переговорів вивчають ділову переписку з партнером; стан ...


Сторінка 1 из 9 | Наступна сторінка

Правий куточок