Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Кодекс внутрішнього водного транспорту РФ КВВТ РФ


Категорія: Транспорт7 березня 2001 N 24-ФЗ

 
КОДЕКС ВНУТРІШНЬОГО ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Прийнятий Державною Думою 7 лютого 2001
Схвалений Радою Федерації 22 лютого 2001
(в ред. Федеральних законів від 05.04.2003 N 43-ФЗ , від 30.06.2003 N 86-ФЗ, від 29.06.2004 N 58-ФЗ)
Глава I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Відносини, які регулюються Кодексом внутрішнього водного транспорту Російської Федерації
1. Цей Кодекс регулює відносини, що виникають між організаціями внутрішнього водного транспорту Російської Федерації, вантажовідправниками, вантажоодержувачами, пасажирами та іншими фізичними і (або) юридичними особами при здійсненні судноплавства на внутрішніх водних шляхах Російської Федерації, і визначає їх права, обов'язки і відповідальність. 2. Положення цього Кодексу поширюються на: внутрішні водні шляхи Російської Федерації і розташовані на них судноплавні гідротехнічні споруди; порти, розташовані на внутрішніх водних шляхах Російської Федерації; судна та інші плавучі об'єкти, що експлуатуються на внутрішніх водних шляхах Російської Федерації. 3. Положення цього Кодексу, за винятком випадків, прямо в ньому передбачених, не поширюються на військові кораблі, прикордонні кораблі, військово-допоміжні судна та інші судна, що знаходяться в державній або муніципальній власності і експлуатовані тільки в некомерційних цілях. Умови плавання зазначених суден внутрішніми водними шляхами Російської Федерації визначаються постановами Уряду Російської Федерації. 4. На ділянках внутрішніх водних шляхів Російської Федерації, на яких навігаційно-гідрографічні умови забезпечення плавання суден і безпеки судноплавства, у тому числі проведення рятувальних операцій, відповідають вимогам торгового мореплавання, відносини, що виникають з безпеки плавання суден за умовами торговельного мореплавства, регулюються Кодексом торгового мореплавання Російської Федерації, а відносини, що виникають з договору перевезення, - цим Кодексом.
Стаття 2. Законодавство у сфері внутрішнього водного транспорту Російської Федерації
Законодавство у сфері внутрішнього водного транспорту Російської Федерації складається з Конституції Російської Федерації, Цивільного кодексу Російської Федерації, цього Кодексу, інших федеральних законів. Відносини, пов'язані з діяльністю на внутрішньому водному транспорті Російської Федерації, регулюються також відповідними нормативними правовими актами Президента Російської Федерації, нормативними правовими актами Уряду Російської Федерації і видаються відповідно до них нормативними правовими актами федеральних органів виконавчої влади, які не повинні суперечити цьому Кодексу та іншим федеральним законам.
Стаття 3. Основні поняття
У цілях цього Кодексу використовуються такі основні поняття: внутрішній водний транспорт Російської Федерації (далі - внутрішній водний транспорт) - один з видів транспорту, що у віданні Російської Федерації і представляє собою виробничо-технологічний комплекс з вхідними в нього організаціями , здійснюють судноплавство та іншу пов'язану з судноплавством діяльність на внутрішніх водних шляхах Російської Федерації; внутрішні водні шляхи Російської Федерації (далі - внутрішні водні шляхи) - природні або штучно створені федеральні шляхи сполучення, позначені навігаційними знаками або іншим способом і використовуються з метою судноплавства; судноплавство - діяльність, пов'язана з використанням на внутрішніх водних шляхах судів для перевезень вантажів, пасажирів та їх багажу, поштових відправлень, буксирування суден та інших плавучих об'єктів, проведення пошуків, розвідки і видобутку корисних копалин, будівельних, шляхових, гідротехнічних, підводно-технічних та інших подібних робіт, лоцманської та криголамної проводки, рятувальних операцій, здійснення заходів з охорони водних об'єктів, захисту їх від забруднення і засмічення, підйому затонулого майна, санітарного та іншого контролю, проведення наукових досліджень, навчальних, спортивних, культурних та інших цілей; судно - самохідне або несамохідна плавуча споруда, що використовується з метою судноплавства, у тому числі судно змішаного (річка - море) плавання, пором, днопоглиблювальний і дноочищувальних снаряди, плавучий кран і інші технічні споруди подібного роду; самохідне транспортне судно - самохідне судно, яке здійснює перевезення вантажів, пасажирів та їх багажу, поштових відправлень, буксирування суден та інших плавучих засобів; судно зм...


Сторінка 1 из 48 | Наступна сторінка

Правий куточок