Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Діяльність офіцера - вихователя з профілактики алкоголізму у військових формуваннях при Спец


Категорія: Військова кафедраВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра військово-соціальної та виховної роботи
Курсова робота
з навчальної дисципліни «Технологія соціальної роботи»
Тема: «Діяльність офіцера - вихователя з профілактики алкоголізму у військових формуваннях при Спецстрое Росії »
Автор: курсант Бад'їн Р.П. 3 курсу 571 навчальної групи
Науковий керівник: Світящук В.І. Викладач кафедри № 19.
Балашиха - 2010р
ЗМІСТ
ВВЕДЕНИЕ......................................................................................................................2 ГЛАВА I. ПРООФІЛАКТІЧЕСКАЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ОФІЦЕРА-ВОСПИТАТЕЛЯ ЯК ОБ'ЄКТ КОМПЛЕКСНОГО ВИВЧЕННЯ .................. 3 1.1. ПРИНЦИПИ І ОСНОВНІ напрвлениях ПРОФІЛАКТИКИ АЛКОГОЛІЗМУ ............................................................................................................3 1.2.ПРОФІЛАКТІКА АЛКОГОЛІЗМУ у військових формуваннях Спецстроя РОССИИ………………….....................................................................9 ГЛАВА II. ДІАГНОСТИКА алкогольної залежності В/С ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ З НИМИ…………………………………………………………........................................16 2.1. СОЦІАЛЬНА ДІАГНОСТИКА І РОГНОЗІРОВАНІЕ АЛКОГОЛІЗМУ ВОЕННОСЛУЖАЩИХ...................................................................................................16 2.2.Методи ДІЯЛЬНОСТІ ОФІЦЕРА-ВОСПИТАТЕЛЯ З ПРОФІЛАКТИКИ АЛКОГОЛІЗМУ В ЧАСТИНАХ Спецстроя РОССИИ………………………………………………………………............................21 ЗАКЛЮЧЕНИЕ.................................................................................................................31
-1 -
Введення
На сучасному етапі розвитку Збройних сил Р.Ф. профілактика алкоголізму входить до числа пріоритетних напрямів розвитку теорії та практики соціальної роботи. Необхідність теоретичної розробки та практичного вирішення питань профілактики алкоголізму викликає зрослими труднощами, а іноді й просто розгубленістю і невмінням офіцерів, зіткнувшись з фактами вживання спиртного безпосередньо в частинах. В даний час проблема профілактики алкоголізму висунулася в число актуальних і важливих завдань теорії і практики соціальної роботи у військових формуваннях.
Це обумовлено:
-перше, серйозними змінами в показниках алкоголізму допризовної молоді та армійської молоді. По-друге, у військових формуваннях особливу тривогу викликає наростаючу кількість фактів алкоголізму. Об'єкт дослідження: профілактична діяльність офіцера-вихователя у військових формуваннях при Спецстрое. Предмет дослідження: профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та усунення алкоголізму серед військовослужбовців Мета дослідження: аналіз теоретичних і практичних аспектів попередження і подолання алкоголізму у військових формуваннях при Спецстрое Росії.
Відповідно до мети основними завданнями роботи є наступні:
1. Розглянути фактори, що сприяють залученню військовослужбовців до алкоголю. 2. Визначити сутність і зміст процесу профілактики алкоголізму у військових формуваннях при Спецстрое Росії.
-2 - 3. Розкрити особливості роботи офіцера вихователя з профілактики пияцтва у військових формуваннях, виявити труднощі і протиріччя даного процесу. 4. Охарактеризувати діагностику алкогольної залежності військовослужбовців, як елемент професійної діяльності офіцера вихователя.
ГЛАВА I. ПРООФІЛАКТІЧЕСКАЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ОФІЦЕРА-ВОСПИТАТЕЛЯ ЯК ОБ'ЄКТ КОМПЛЕКСНОГО ВИВЧЕННЯ
1.1. ПРИНЦИПИ І ОСНОВНІ напрвлениях ПРОФІЛАКТИКИ АЛКОГОЛІЗМУ.
В Російської Федерації проблема алкоголізму придбала виражену тенденцію до загострення, поширення алкоголізму відбувається наростаючими темпами. Спиртні напої стали неодмінним атрибутом вечірок, дискотек, концертів багатьох музичних груп. Поширення алкоголізму в суспільстві завжди корелює з аналогічними процесами в армії, причому військова служба не є серйозною перешкодою на цьому шляху. У Москві, Підмосков'ї, за останні два-три роки 95% призовників вживали спиртні напої, а кожен 40-й приймав їх більш-менш регулярно. Припиняють вживання спиртних напоїв після призову в армію не більше 10%, решта продовжують приймати спиртні напої і в умовах військової служби. Як видається, зловживання спиртними напоями військовослужбовцями часто не досягає ступеня фізичної залежності, і тому, насамперед, повинно входити в сферу обліку та профілактичної діяльності не стільки медиків, скільки командирів, їх заступників, психологів, юристів, офіцерів...


Сторінка 1 из 13 | Наступна сторінка

Правий куточок