Теми рефератів:
Головна

Банківська справа
Безпека життєдіяльності
Біографії
Біологія
Ботаніка та сільське г-во
Будівництво
Бухгалтерський облік та аудит
Видавнича справа та поліграфія
Військова кафедра
Географія
Геологія
Держава і право
Екологія
Економіка
Економіко-математичне моделювання
Етика
Журналістика
Зарубіжна література
Інформатика
Історичні особистості
Історія
Історія техніки
Комунікації і зв'язок
Короткий зміст творів
Краєзнавство та етнографія
Кулінарія
Культура і мистецтво
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина, здоров'я
Менеджмент
Митна система
Мовознавство, філологія
Музика
Педагогіка
Політологія
Право, юриспруденція
Про Москву
Промисловість, виробництво
Психологія
Релігія і міфологія
Решта рефератів
Російська мова
Соціологія
Транспорт
Фізика
Фізкультура і спорт
Філософія
Фінанси
Хімія

Зворотній зв'язок

Реферат: Дії варти з охорони важливих державних об'єктів при про


Категорія: Військова кафедраМІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ САРАТОВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС РОСІЇ
КАФЕДРА: Тактики Внутрішніх Військ.
До «Дії варти з охорони важливих державних об'єктів при подіях на охоронюваному об'єкті». Урсова РОБОТА Тема:
Виконав: ст. сержант 2взвода 2 роти Гренадеров Микола Олександрович Науковий керівник: полковник Кравченко В. П..
Саратов 2005
План
Введення
3 1.Определение надзвичайним обставинам (надзвичайної ситуації) .
4 - 7 2. Сили і засоби, що залучаються при подіях (надзвичайних обставин, надзвичайної ситуації). 3. Призначення, організація і порядок проведення бойового розрахунку роти (варти). 4. Дії начальника варти при різких змінах обстановки.
8 - 9
10 вересня - 16 Висновок Додаток Список використаної літератури 17 18 19
Введення.
Аналіз результатів службово-бойової діяльності військових частин і підрозділів ВВ МВС Росії в ході виконання завдань з охорони важливих державних об'єктів показує, що особовий склад недостатньо підготовлений до дій. В їх діяльності часто відсутні необхідні в цих умовах організованість, оперативність і злагодженість, допускаються прорахунки в розстановці і використання сил та засобів, організації управління та всебічного забезпечення. Особливо суттєві недоліки відзначаються в тактиці дій караулів, підрозділів і військових частин, які при виконанні кожного завдання має ряд особливостей. Разом з тим, сьогодні ми не маємо належної теоретичної опрацювання тактики дій військових частин і підрозділів ВВ, яка враховувала б досвід виконання службово-бойових завдань військами в останнє десятиліття, а розробка Статуту внутрішніх військ МВС Росії, на мій погляд, йде дуже повільно. Актуальність проблеми, недостатня ступінь її розробленості визначили постановку цілі моєї курсової роботи. Вона полягає у виробленні рекомендацій щодо визначення дій варти, з охорони важливих державних об'єктів при подіях на охоронюваному об'єкті. Для досягнення зазначеної мети і представлена, излагаемая мною курсова робота. 1.Визначення надзвичайним обставинам (надзвичайної ситуації).
Серед різних термінів і визначень, що вживаються у випадках бойової та службової діяльності внутрішніх військ, особливе місце займають надзвичайні ситуації. Існуюче різноманіття термінів, що відносяться до надзвичайної ситуації, надзвичайного стану, надзвичайних обставин, надзвичайних подій і особливих умов пояснюється, з одного боку, слабкою і недостатньою опрацюванням даних понять, з іншого - прагненням різних авторів відобразити лише ті суттєві ознаки, які найбільш повно і точно , на їх думку, відображали б ситуацію, що склалася. На мій погляд, ці категорії потрібно не тільки розмежувати і дати їм науково обгрунтовані формулювання, а й визначити найбільш прийнятні з них для діяльності внутрішніх військ. Розробка понятійного апарату має особливе значення ще й тому, в даний час у спеціальній літературі не тільки не вироблено універсальних дефініцій, але і склалася ситуація, при якій на практиці відбувається підміна одних понять іншими, у близькі за значенням терміни деколи вкладається різний зміст. Водночас базисом для коректного визначення понять служить, з одного боку, сучасний стан наукової розробки розглянутих явищ, з іншого - сприйняття суспільством їх логічного змісту. Проте, нам видається очевидним, що при всьому різноманітті термінів, на наш погляд, ключовим поняттям є «надзвичайна ситуація». Так, надзвичайні ситуації, з одного боку характеризуються зовнішньої раптовістю, несподіванкою виникнення і швидким розвитком подій, з іншого - різним спектром негативних наслідків, які, на наш погляд, можна згрупувати в такі блоки: соціально-екологічний, психологічний, соціально-політичний, економічний , організаційно-управлінський, мультиплікативний і спеціальний правовий режим. На мій погляд, надзвичайну ситуацію необхідно визнавати кризової, тобто виникає несподівано, коли при цьому необхідні специфічні й інтенсивні способи боротьби з нею. Кризова ситуація не може бути тривалою і усуненою звичайними заходами, використовуваними при повсякденних ситуаціях. При цьому успішні результати боротьби з нею безпосередньо пов'язані з тимчасовими скл...


Сторінка 1 из 6 | Наступна сторінка

Правий куточок